Galatasaray Voleybol Kursu Okulu

 Yaz Okulumuz Süresince Voleybol Antrenmanlarına Katılabilirsiniz. Deneyimli antrenörlerimizle voleybolu öğrenirken, keyifli bir yaz geçireceksiniz.

128px-Galatasaray_Sports_Club_Logo

*En fazla 15 kişilik gruplar; tecrübeli ve akademisyen koçlar

*Akademik ve programlı eğitim (Video-Doküman destekli)

*Özel turnuva, liglere katılım ve hazırlık maçları

*Yurtiçi-yurtdışı sosyal ve sportif gelişim kampları

*Bilimsel çalışma teknikleri ile koordinasyon-ritm-denge-algılam-sürat gibi motorik fonksiyonların geliştirilmesi

*Düzenli aralıklarla kuvvet-dayanıklılık-sürat testleri ile öğrencinin fiziksel gelişiminin değerlendirilmesi ve planlanması

*Fiziksel ve teknik yönden gelişim kaydeden oyuncuların antrenörlerin görüşleri doğrultusunda altyapı takımlarına yönlendirilmesi 

*Öğrencinin beslenme alışkanlığı, uyku düzeni, okul ders başarı durumu gibi mental süreçlerinin takibi

SALONUMUZ

GALATASARAY BASKETBOL OKULU 

GALATASARAY BASKETBOL OKULU 

GALATASARAY BASKETBOL OKULU

ANTRENMAN SAATLERİ

6-7 yaş grubu öğrencileri için ufak toplar ve mini voleybol filesi kullanılmaktadır. Voleybol kursu okulu antrenman saatleri için, yaz grubuna uygun yaz okulu programını inceleyebilirsiniz.

Galatasaray Yaz Okulu Voleybol kursunda  antrenman kalitesini maksimumda tutacak şekilde,  yaşlara göre kategorize edilmiş gruplar oluşturulmaktadır.

ETKİNLİKLER

Öğretici ve keyifli geçen galatasaray yaz okulu voleybol antrenmanlarımızla etkili bir gelişim sağlayacak oyuncularımız, sosyal aktiviteler, workshoplar ve gezilerle takım olmayı, grup halinde hareket etmeyi, paylaşma ve yardımlaşmayı öğrenecekler.

EKİBİMİZ

Baş Antrenör : Ali KAYNAK

Yardımcı Antrenör : Ecem ÇİP

ÜCRET VE ÖDEMELER

Galatasaray Voleybol Okulu Kayıt paketleri ve ödeme şartları için lütfen iletişim kurunuz. Yaz Okulu kaydı gerçekleştirdiğiniz anda voleybol antrenmanlarına katılabilirsiniz. Deneme dersine katılıp voleybol antrenman sürecini deneyimleyebilirsiniz. 

EKİPMAN

Galatasaray voleybol kursuna yaz okulu ekipmanları ile katılınabilir. İsteyen öğrencilere kulüpten voleybol okulu ekipmanları temin edilir.

KAYIT EVRAKLARI

*Kayıt Formu *2 Ad. Fotoğraf *Sağlık Raporu *Nüf. Cüzdan Fotokopisi

ULAŞIM

Galatasaray Voleybol Okulu Yaz Okulu Bahçelievler Şubesine toplu taşıma araçları ile ulaşım çok kolay. Merkezi bir lokasyonda bulunan tesislerimiz; Bakırköy, Merter, Bahçelievler bölgelerinin ortasında bulunmaktadır.

Galatasaray Voleybol Kursu Yaz Okulu Tesislerine ulaşım öğrencilerin aileleri tarafından veya talep edilmesi durumunda servis ile sağlanacaktır. Servis tercih eden veliler kayıt esnasında servis yetkilileri ile görüşüp servis kayıtlarını yaptırabilirler. Servis ücret ödemeleri  veliye aittir . Yeteri kadar kişiye ulaşamayan bölgelere servis yapılmayabilir.

Servis Güzergahları

1.Güzergah: Yenibosna , Şirinevler , Ataköy , Bakırköy

2.Güzergah: Halkalı , Sefaköy

3.Güzergah: Bağcılar , Güngören , Haznedar , Bahçelievler

4.Güzergah: Topkapı , Çapa , Fındıkzade , Fatih , Zeytinburnu , Merter